WYSOKA JAKOŚĆ JEST CZĘŚCIĄ NASZEGO DNA
 
 
 
 
 
 
 

Funkcjonujemy na rynku polskim od wielu lat. Wcześniej pod markami Olister Sebastian Kosmalski i KDK Electro Damian Adamczyk a od 2020 roku jako DS Capital.

Realizujemy instalacje elektryczne i teletechniczne w pełnym zakresie na zlecenie inwestorów, deweloperów, generalnych wykonawców i organów administracji państwowej. Możemy pochwalić się dziesiątkami realizacji!

Wykonujemy instalacje siłowe, oświetleniowe, automatyki i sterowania, odgromowe, a także uziemień i połączeń wyrównawczych, które są nieodłączną częścią każdego współczesnego obiektu budowlanego. Przygotowane przez nas zasilanie awaryjne zapewni właściwe działanie przedsiębiorstwa, również podczas problemów z siecią elektroenergetyczną.

Częścią naszej oferty są również audyty techniczne oraz nadzór inwestorski, który ma na celu weryfikację jakości i zgodności realizowanych prac z obowiązującymi przepisami, dokumentacją projektową oraz standardami bezpieczeństwa i higieny pracy.

O NAS

 
 
 
 
 
 

Funkcjonujemy na rynku polskim od wielu lat. Wcześniej pod markami Olister Sebastian Kosmalskii KDK Electro Damian Adamczyk. Od 2020 roku jako DS Capital.

Logo
WYSOKA JAKOŚĆ JEST CZĘŚCIĄ NASZEGO DNA

O NAS

 
 
 
 
 
 
 

Funkcjonujemy na rynku polskim od wielu lat. Wcześniej pod markami Olister Sebastian Kosmalski i KDK Electro Damian Adamczyk. Od 2020 roku jako DS Capital.

Logo